نوترا پوینت و مزایای آن

نوترا پوینت چیست؟
 
نوترا پوینت در حقیقت یک طرح تشویقی کاملا شفاف، جهت مشتریانی است که به صورت متناوب از فروشگاه نوترا خرید می کنند. به عبارت بهتر، نوترا پوینت، یک امتیاز ویژه الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، از فروشگاه اینترنتی نوترا، بسته به ارزش کالای خریداری شده به حساب شما منظور شده و به عنوان تخفیفی جهت خرید های بعدی شما محسوب می گردد. 
 
ویژگی نوترا پوینت چیست؟
 
نوترا پوینت هیچگونه ماهیت ریالی و فیزیکی ندارد ، فقط به عنوان تخفیفی قطعی و ارائه سرویس های ویژه جهت خرید مشتریان فروشگاه محسوب می گردد.
میزان دریافت نوترا پوینت برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در زیر قیمت هر محصول در صفحه اصلی محصول درج شده است.
مبنای محاسبه نوترا پوینت بسیار شفاف و قابل درک بوده و به آسانی قابل محاسبه می باشد. لذا کاربران می توانند با اندکی دقت، نسبت به کسب نوترا پوینت بیشتر جهت استفاده در خرید های آتی اقدام نمایند.
اعتبار هر نوترا پوینت از زمان دریافت آن 60 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد.
 
مبنای محاسبه و مصرف نوترا پوینت چیست؟
 
به ازای هر 10,000 تومان خرید کامل از فروشگاه، به میزان یک نوترا پوینت به حساب شما منظور می شود.
هر نوترا پوینت ارزشی معادل 100 نومان را داراست، به عنوان مثال: اگر شما کالایی معادل 3,000,000 تومان خریداری نمایید، امتیازی معادل 300 نوترا پوینت به حساب شما منظور می گردد که در خرید بعدی می نوانید از همه یا بخشی از آن به عنوان تخفیف استفاده نمایید.
حداقل میزان امتیاز جهت استفاده در خرید بعدی 50 نوترا پوینت و حداکثر 1000 نوترا پوینت است. همچنین، حداقل ارزش سبد خرید جهت استفاده از نوترا پوینت های ذخیره شده 200,000 تومان میباشد. به طور مثال اگر شما مایل به استفاده از نوترا پوینت های ذخیره شده در حساب خود هستید و سبد کالای شما ارزشی بیش از 200,000 تومان دارد، می بایست، حداقل موجودی نوترا پوینت حساب شما جهت محاسبه تخفیف، 50 نوترا پوینت ( معادل 5,000 تومان) باشد. همچنین، حداکثر میزان امتیاز قابل استفاده 1000 نوترا پوینت (معادل 100,000 نومان) است.
  • مدت اعتبار نوترا پوینت های دریافتی از زمان ثبت در سیستم 60 روز می باشد و پس از این مدت به صورت خودکار از سیستم حذف می شود.
 
آیا نوترا پوینت دیگری هم به من تعلق می گیرد؟
 
بلی!... فروشگاه نوترا جهت تشویق کاربران خود، اقدام به ارائه نوترا پوینت رایگان نموده تا از این طریق میزان مشارکت کاربران فروشگاه نیز افزایش یابد. امتیاز نوترا پوینت رایگان در موارد زیر در حساب کاربران اعمال می شود:
  • ثبت نام کامل کاربر در فروشگاه:  80 نوترا پوینت 
  • ثبت نام در خبرنامه: 20 نوترا پوینت
  • ثبت نظرات جهت محصولات: 10 نوترا پوینت